MÖBLER / Soffor / Soffa 8461342
nr 846 1342
Soffa
Svensk rokokostil, längd: 195 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:04:45
16/9 16:31:57